BİREYSEL KULLANICI GİRİŞİ
E-Posta :
Şifre :
BAYİ GİRİŞİ
Bayi Adı :
Şifre :
Şifremi Unuttum
İletişim
T:0216 606 36 47 F:0216 606 36 47
ÜYE ONLİNE İŞLEMLER

Ana Sayfa › Kurumsal Hakkımızda 

 

GSM toptan kontör,hat ve telefon satışına 2003 yılında GSM Mobil İletişim ile başlayan ve 2006 yılında Emir İstanbul Telekomünikasyon adıyla yenilenerek sanal hizmetlerde yerimizi aldık. 

 

 .

            Emir İstanbul  Telekomünikasyon Teknolojileri kontör  GSM Networklarının sağlamış olduğu teknolojileri gündelik hayatımıza dahil etmek amacıyla kurumsal Web tabanlı  yazılımları kullanmak üzere kurulmuş bir Şirkettir. Bu servislerin geliştirilmesinde internet ekonomisinin ve mobil yaşamın bir gereği olarak yönetim biliminde, iş  yapma biçimlerinde ve ilişki yönetimlerinde meydana gelen değişiklikler temel aldığımız çıkış noktaları  olmuştur.

             2006 yılında kurulan şirketimiz Telekominikasyon bayilerine web efaturalira.com sitemizde web bayilik açarak servisimiz üzerinden toptan, kontör, cep  telefonu, elektronik ürün satışı, fatura ödeme, toplu sms, ucak ve otobüs bileti, ve yazılım aracılık hizmetleri faliyetlerinde bulunmaktadır. 2013 itibariyle 744 aktif  bayimizle yolumuza  devam etmekteyiz.

                        YAKALAAL.NET 2013  Tarihinde 
Emir İstanbul Telekomünikasyon tarafından dünyada ve ülkemizde gelişen teknoloji  ve internet'e parelel olarak ürün ve hizmetlerimizi kurumsal ve bireysele yönelik www.yakalaal.net E-Ticaret sitesi olarak kurulmuştur. web sitemizde mal ve hizmetlerimizi kurumsal  üyelere toptan, bireysel üyeler içinde piyasa deki en uygun fiyatla  tedarik etmelerini sağlanmaktadır.  Emir İstanbul Telekomünikasyon hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, ve güvenli servisleri kullanarak hizmetlerini her zaman için müşteri  memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.  Bunun sonucunda da sektöründe bölgesel bir lider olma  vizyonunu ortaya koymaktadır.

Copyright © 2013 Meblay Bilişim Teknolojileri | Her Hakkı Saklıdır.