BİREYSEL KULLANICI GİRİŞİ
E-Posta :
Şifre :
BAYİ GİRİŞİ
Bayi Adı :
Şifre :
Şifremi Unuttum
İletişim
T:0216 606 36 47 F:0216 606 36 47
ÜYE ONLİNE İŞLEMLER

Kargo ve Teslimat


EFATURALİRA.COM ALIŞVERİŞ BEDELİ ÖDEME YÖNTEMLERİ:

    efaturalira.com'dan yaptığınız alışverişlerde ödeme için üç yoldan birini seçebilirsiniz:

1- KREDİ KARTI :

    Satın almak istediğiniz ürünü, üye yada bayi girişi yaptıktan sonra "Satın al" linkini tıklayarak 128 bit SSL ile şifrelenmiş ödeme sayfamızda Visa ve MasterCard  logosu taşıyan tüm kredi kartlarıyla sanal pos üzerinden yapılmaktadır.

 2- BANKAMATİK İLE GÜVENLİ ÖDEME :
  
Satın almak istediğiniz hizmet yada ürünü üye veya bayi girişi yaptıktan sonra sistemdeki ücretsiz banka ATM lerinden ( işbank, HalkBank, Ziraat Bankası) Ücretli sistemde bulunan banka hesaplarımıza yatırdıktan sonra sistem üzerinden istekte bulunulur.
 
3- HAVALE / EFT İLE ÖDEME :

   Satın almak istediğiniz hizmet yada ürünü üye veya bayi girişi yaptıktan sonra sistemde bulunan banka hesaplarımıza havale yada eft yatırdıktan sonra sistem üzerinden istekte bulunulur.

    Not: Şirketimize havale, eft veya kredi kartıyla ödeme yapan müşterilerimiz ödeme alımı ile tedarik süreci arasındaki sürede ödemesinin şirketimizin mali havuzunda kullanılmasını kabul etmiş sayılır.

 ANLAŞMAMIZ OLAN SÜRAT KARGO İLE TÜM GÖNDERİ VE ALIMLARINIZI GÖNDERİCİ KODUNU KULLANARAK YAPINIZ AKSİ TAKTİRDE ÜCRET ÖDERSİNİZ.
           GÖNDERİCİ KODUNUZ : 1032816568

  I- Ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için öncelikle efaturalira.com bireysel veya kurumsal üyesi olmanız gerekmektedir. 
  ||- Üürün ve hizmet alabilmeniz için sistemde bulunan hesap numaralarımıza veya sistemden kredi kartınızla ön ödeme yapmanız gerekmektedir. 

 |||- Siparişinizden sonra Gerek görülürse verdiğiniz sabit telefon numarasıyla sizi arayıp siparişinizi onaylatıp ve gerektiği taktirde ürün, teslimat durumu ve benzeri konularda size bilgi veriyoruz.
 |V- Aldığınız ürün ve hizmetlerin kargo bilgisi teknik bilgi veya oluşabilecek sorunlar ile ilegili 02166060234 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.
 V- Tarafimizdan gönderilen tüm kargoların ulaşma süresi 2 ile 7 gün arasındadır ve tüm kargolar ücretsizdir.

Not: Lütfen ürün tarafınıza ulaştığında kargo görevlisi ayrılmadan önce kargo paketini açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir sorun olduğunu görürseniz görevliden tutanak tutmasını isteyiniz.

Copyright © 2013 Meblay Bilişim Teknolojileri | Her Hakkı Saklıdır.